» Domů » Letecká doprava » United Airlines objednávají 70 letadel Airbus A321neo

United Airlines objednávají 70 letadel Airbus A321neo

United Airlines zadala objednávku na 70 letadel Airbus A321neo a umisťuje leteckou společnost tak, aby v souladu s iniciativou „United Next“ rozšířila svoji přítomnost na trhu s jednou uličkou. Nová objednávka doplňuje stávající objednávky společnosti United na 50 letadel A321XLR, čímž se celkový závazek letecké společnosti zvýšil na 120 letadel A321.

Dalším důvodem, proč je A321neo celosvětově tak vysoká poptávka, je to, že letadlo poskytuje vynikající environmentální výkon s nejnižšími emisemi CO₂ na sedadlo ve své třídě. Nižší uhlíková stopa modelu A321neo podpoří United na jeho cestě ke snížení emisí CO₂ letecké společnosti o 100% do roku 2050.

Letoun United A321neo bude vybaven designem kabiny Airbusu Airspace, který přináší následující vylepšení potěšující cestující: jedinečné přivítání a přizpůsobitelné osvětlení hrdiny (což pomáhá omezit zpoždění); nové štíhlejší boční panely pro extra osobní prostor na úrovni ramen; lepší výhled skrz okna s přepracovanými rámečky a zcela integrovanými okenními clonami; nejnovější full LED osvětlovací technologie; největší osobní koš na věci cestujících ve své třídě; a nové toalety s hygienickými bezdotykovými funkcemi a antimikrobiálními povrchy.

Značný počet nově objednaných letadel bude vyroben v americkém výrobním závodě Airbus v Mobile v Alabamě. Na konci května 2021 rodina A320neo celosvětově dosáhla 7 400 závazných objednávek od 121 zákazníků.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes