• 06/07/2022 06:45

Turisté musí opustit do pondělí hotely v Bavorsku

ByAdmin

Říj 31, 2020 ,
Stránka navštívena: 458
0 0
Doba čtení příspěvku:53 Sekund

Turisté musí opustit hotely v Bavorsku nejpozději do 2. listopadu ráno. Od tohoto dne již nejsou povoleny turistické přenocování, uvedl dnes mluvčí bavorského ministerstva zdravotnictví. „Hosté přes noc přespat, ale ráno 2. listopadu ráno musí bezpodmínečně odjet, ačkoli nařízení ve skutečnosti platí od půlnoci.“

Od pondělí by mělo dojít v Německu k částečnému zákazu až do konce listopadu. Hotely pak nesmí přijímat turisty, ani poskytovat služby ve svých restauracích. Vláda chce tímto opatřením dostat pod kontrolu masivně rostoucí počet infekcí koronavirem. Federální a státní vlády se na tom shodly ve středu 28.10.2020.

Šlesvicko-Holštýnsko a Meklenbursko-Přední Pomořansko již dříve oznámily podobné nařízení. Ve Šlesvicku-Holštýnsku musí turisté odjet domů do 2. listopadu, rekreantům na ostrovech v Severním moři a Halligenu do 5. listopadu kvůli kapacitě trajektové dopravy a automobilových vlaků, umožní státní vláda v Kielu s odkazem na nejnovější rozhodnutí federální vládu pár dní výjimku z bezpečnostních důvodů pro obyvatele a turisty uvádí agentura DPA, kteří by mohli mít větší než malé problémy se svým odjezdem a zároveň se chce zabránit shlukování obyvatel uvedla DPA. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %