» Domů » Ostatní » Třetí ledová a sněhová turistická sezóna jezera Nan-tchien v okrese Feng-tu byla oficiálně zahájena 30. prosince

Třetí ledová a sněhová turistická sezóna jezera Nan-tchien v okrese Feng-tu byla oficiálně zahájena 30. prosince

V národním turistickém středisku jezera Nan-tchien se 26. prosince konala tisková konference třetí Ledové a sněhové turistické sezóny na jezeře Nan-tchien v okrese Feng-tu. Guvernér okresu Feng-tu Tang Shouyuan na tiskové konferenci oznámil, že třetí ledová a sněhová turistická sezóna jezera Nan-tchien v okrese Feng-tu bude zahájena 30. prosince.

Sníh a led jsou cenné a jedinečné přírodní, ekologické a rozvojové zdroje jezera Nan-tchien v okrese Feng-tu. V posledních letech okres Feng-tu do hloubky implementoval koncept rozvoje „sníh a led jsou stejně vzácné jako zlato a stříbro“ prezidenta Si Ťin-pchinga a rozhodnutí a plány ústřední vlády o urychlení rozvoje sportů na sněhu a ledu a zimního průmyslu, aby bylo možné využít výhod ledu a sněhu a důkladně rozvíjet „zimní ekonomiku“. Pokračuje v pořádání aktivit „ledové a sněhové turistické sezóny“ a tvrdě pracuje na obohacování druhů sněhových a ledových produktů, šíření popularity sněhu a ledu, formování sněhových a ledových značek atd., což vede ke stále většímu zájmu o zimní sporty a účasti na sněhové a ledové turistice.

Ledová a sněhová turistická sezóna jezera Natian se úspěšně konala již dvakrát a letošní sezóna ledové a sněhové turistiky je také plná vrcholů.

Za prvé, zimní aktivity jsou pestřejší. Se zvláštním zaměřením na čtyři témata, zimní rodeo, národní zimní sporty, zimní karnevalové oslavy a zábavy na sněhu, ledová a sněhová turistika pokrývá čtyři hlavní oblasti, jako jsou profesionální akce, hry na sněhu, dovolená rodičů s dětmi a interaktivní zážitky.

Za druhé, ledové a sněhové produkty jsou rozmanitější. V souladu s novou poptávkou po turistice na ledu a sněhu, v kombinaci s charakteristikami ledové a sněhové oblasti, je malebná oblast rozdělena do různých kategorií a oblastí za účelem přípravy charakteristických ledových a sněhových aktivit a projektů. Mezinárodní lyžařské středisko jezera Nan-tchien se zaměří na profesionální lyžování, zábavu se sněhem, sjezdové lyžování, stejně jako běžecké lyžování a další kvalitní ledové a sněhové projekty, aby návštěvníci mohli plně zažít kouzlo ledových a sněhových sportů. Kromě toho, že v ledovém a sněhovém parku poskytne více než 10 tradičních sněhových projektů, jako je sněžný skútr, sněhový raft, sněhový létající kruh atd., spojí se také se společností Tencent Games, aby vybudovaly tematický ledový a sněhový park o rozloze 20.000 metrů čtverečních. Představilo také populární online hru – super IP “Peace Elite”, aby realizovalo dokonalou interakci mezi virtuálním a reálným světem. Kromě toho bude v Tianhu Yaochi spuštěno malebné místo internetových celebrit „Viewing Rime, Enjoying View of Lake“.

Za třetí, preferenční politiky jsou diverzifikovanější. K dispozici jsou zejména zdravotnickému personálu, vojenskému personálu, učitelům, studentům a dalším skupinám. Tato malebná oblast zavedla řadu preferenčních politik, jako je volný vstup do lyžařských středisek, slevy na balíčky a 50% slevy na návštěvu dalších malebných míst ve Feng-tu a další opatření, která mají přilákat turisty a podpořit rozvoj ekonomiky ledové a sněhové turistiky v kraji.

Za čtvrté, prostředí služeb je srdečnější. V souvislosti se strategií prevence a kontroly proti COVID-19 a postupným obnovení spotřeby bude malebná oblast komplexně posilovat ochranu v dopravě, tržní řád, řízení bezpečnosti, dobrovolnické služby a další iniciativy, aby zajistila efektivní a vřelé prostředí služeb vysoké kvality pro hladký rozvoj aktivit ledové a sněhové turistické sezóny a zdravý rozvoj kulturního a turistického trhu.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes