» Domů » Letecká doprava » SWISS pojmenoval 20 letadel po švýcarských turistických oblastech a letoviscích

SWISS pojmenoval 20 letadel po švýcarských turistických oblastech a letoviscích

SWISS završí oslavy 20. výročí pojmenováním dvaceti svých letadel Airbus A220-100 a A220-300 po švýcarských turistických oblastech a letoviscích ve spolupráci se Switzerland Tourism. Dotyčné destinace byly vybrány prostřednictvím soutěže. A první tři vítězové budou poctěni slavnostním ceremoniálem v jednom z hangárů SWISS.

Společnost Swiss International Air Lines (SWISS) završí své současné oslavy 20. výročí velmi speciální akcí: dvacet jejích pokročilých letadel Airbus A220-100 a A220-300 bude pojmenováno po švýcarských turistických oblastech a letoviscích, aby pomohla propagovat a širokou škálu turistické krajiny Švýcarska. Za tímto účelem uspořádaly SWISS a Switzerland Tourism loni v prosinci soutěž, která vyzvala švýcarské turistické destinace, aby předložily své vlastní nápadité prezentace o tom, proč by měly být vybrány právě ony. Bylo obdrženo více než 50 příspěvků, z nichž každý byl posouzen porotou SWISS na základě jejich kreativity, originality, autenticity a spojení se SWISS.

Švýcarské kantony a jejich letoviska

„Obdrželi jsme tolik vynikajících a originálních příspěvků a nebylo snadné vybrat našich 20 vítězů,“ říká Anja Beeler, vedoucí oddělení strategické komunikace a tvorby obsahu ve společnosti SWISS. „Rádi bychom využili této příležitosti a poděkovali všem našim účastníkům za všechny jejich tvůrčí příspěvky. A opravdu se těšíme, až poneseme jména všech rozmanitých a jedinečných vítězných švýcarských turistických oblastí a letovisek na našich letadlech do světa.“

Komunita sociálních sítí SWISS také vybrala tři favority z 20 vítězů v celosvětovém online hlasování: Bad Zurzach (AG), Nendaz (VS) a Viamala (GR). Každý z nich si v průběhu roku 2023 užije svůj vlastní fyzický ceremoniál pojmenování letadla ve švýcarském hangáru – dva v Curychu a jeden v Ženevě.

Vítězné destinace:

Kanton Aargau: Bad Zurzach, Rheinfelden
Kanton Bern: Haslital
Kanton Fribourg: La Gruyère
Kanton Glarus: Braunwald Kanton Graubüns
: Lenzerheide, Val Surses, Viamala
Kanton Lucern: Sempach, Willisau
Kanton Schwyz: Brunnen, Morschach
: Kanton Solothurlen . Kanton
Rapperswil-Jona
Ticino: Mendrisio, Verzasca
Kanton Uri: Andermatt, Rütli
Kanton Wallis: Nendaz, Saas-Fee.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes