SWISS a SBB přidávají ženevské letiště do sítě SWISS Air Rail

SWISS a Švýcarské federální dráhy (SBB) rozšířily svou společnou síť SWISS Air Rail přidáním letiště v Ženevě. Cestující SWISS cestující přes železniční stanici Lausanne, Fribourg nebo Bern si nyní mohou užívat spojení SWISS Air Rail na letiště v Curychu a Ženevě az nich. Nová spojení na ženevské letiště SWISS Air Rail lze rezervovat a využívat s okamžitou platností. Zákazníci SWISS mohou nyní například hladce a pohodlně cestovat z New Yorku přes Ženevu do Lausanne, Fribourgu nebo Bernu. SWISS a SBB také podnikají další významný krok v integraci svých technických systémů a v budoucnu budou poskytovat jízdenky SWISS Air Rail s QR kódem SBB, aby pomohly zlepšit kontroly palubních lístků a celkovou péči o zákazníky.

Společnost Swiss International Air Lines (SWISS) a Švýcarské federální železnice (SBB) od navázání strategického partnerství v říjnu 2019 neustále rozšiřují své společné portfolio produktů a služeb, rozšířena na letiště v Ženevě. Rozšíření znamená, že zákazníci společnosti SWISS cestující přes Lausanne, Fribourg nebo Bern nyní mohou využívat pohodlné vlakové spojení SWISS Air Rail na letiště Curych a Ženeva a zpět. Například švýcarský cestovatel z New Yorku se tak může hladce dostat přes Ženevu do Lausanne, Fribourgu nebo Bernu. Doposud se síť SWISS Air Rail rozšířila pouze k hlavnímu nádraží v Ženevě. Zákazníci SWISS si mohou s okamžitou platností rezervovat a využívat nové služby SWISS Air Rail na ženevském letišti.

„Intenzivně pracujeme s SBB, abychom naše společné produkty a služby ještě více přizpůsobili potřebám mobility našich zákazníků,“ říká obchodní ředitel SWISS Tamur Goudarzi Pour. „A jsme potěšeni, že přidáním ženevského letiště do naší sítě SWISS Air Rail jsme zaznamenali další milník v tomto úsilí, který našim zákazníkům v západním Švýcarsku poskytne širší výběr spojení a ještě hladší a ještě bezproblémovější spojení. cestovatelský zážitek.”

„Toto další rozšíření naší společné sítě SWISS Air Rail činí pro cestující SWISS leteckou dopravou přijíždějící do Švýcarska ještě atraktivnější, aby pokračovali ve své cestě vlakem – pohodlně, bez zácp a navíc hladce,“ říká Véronique Stephan, vedoucí oddělení SBB. Osobní trhy. „Naše nové přímé služby SWISS Air Rail z letiště v Ženevě činí z Lausanne, Fribourgu a Bernu jediný přestup z New Yorku.“

Jízdenky SWISS Air Rail nově vybavené SBB QR kódem

Letenky SWISS Air Rail jsou nyní vydávány s QR kódem SBB pro zlepšení kontroly palubních lístků. Inovace představuje další krok ve snaze partnerů integrovat jejich systémové krajiny. Střednědobým cílem je získat větší transparentnost na nástupních a výstupních místech cestujících – například zajistit, aby jim v případě nesrovnalosti mohly být poskytnuty specificky přizpůsobené informace o jejich alternativních možnostech cestování.

Vylepšený přístup k Swiss Travel Pass na swiss.com

SWISS a SBB si stanovily za cíl nabídnout cestujícím maximální intermodalitu – kombinaci více dopravních prostředků, jako jsou letadla a vlaky – k uspokojení jejich cestovních potřeb. S tímto cílem společnost SWISS také zlepšuje přístup ke Swiss Travel Pass SBB na svých online kanálech, jako jsou webové stránky swiss.com a aplikace SWISS. Tyto kanály také nabízejí cestovatelům SWISS širokou škálu dalších produktů a služeb souvisejících s cestováním, včetně přístupu do letištního salonku a možností vyzvednutí zavazadel.

Swiss Travel Pass nabízí návštěvníkům Švýcarska jednotný cestovní pas platný na tři, čtyři, šest, osm nebo 15 dní, se kterým mohou prozkoumat celou zemi vlakem, autobusem a lodí. Do začátku roku 2024 by měly být prostřednictvím prodejních kanálů SWISS dostupné i pravidelné švýcarské jízdenky na veřejnou dopravu.

SWISS Air Rail: pohodlný způsob cestování

S tímto dalším rozšířením se intermodální síť SWISS Air Rail nyní rozšiřuje na dvě letištní železniční stanice a 11 destinací, které zahrnují hlavní nádraží v Ženevě, Fribourg, Bern, Interlaken, Lausanne, Lucern, Lugano, Bellinzona a Basilej ve Švýcarsku, Mnichov v Německu a Bregenz. v Rakousku. Stejně jako u všech destinací společnosti SWISS Air Rail si zákazníci společnosti SWISS využívající nová spojení na az letiště v Ženevě mohou zarezervovat celou svou kombinovanou leteckou a železniční dopravu v jediném kroku. Železniční jízdenka je zahrnuta v jízdném SWISS, které lze rezervovat na swiss.com nebo prostřednictvím jakékoli cestovní kanceláře. Cestovatelé SWISS Air Rail se stačí odbavit jednou a obdrží všechny své palubní vstupenky přímo od společnosti SWISS.

Díky partnerství s SBB může SWISS svým zákazníkům nabídnout rozsáhlou síť návazných železničních spojů a garantovaných spojů v případě zpoždění. Uživatelé SWISS Air Rail musí při všech svých železničních cestách dojet vlakem na nebo z rezervované železniční stanice.

Členové Miles & More získají na svých letenkách SWISS Air Rail míle pro ocenění i status, přičemž počet mil získaných na základě jejich navazujícího letu a cestovní třídy. Zákazníci SWISS First a SWISS Business také cestují první třídou na svém vlakovém spojení SBB.

Foto Swiss

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “SWISS a SBB přidávají ženevské letiště do sítě SWISS Air Rail

  1. SWISS a SBB přidávají ženevské letiště do sítě SWISS Air Rail – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 26/10/2023 at 15:14

    […] Continue reading SWISS a SBB přidávají ženevské letiště do sítě SWISS Air Rail at Transport… […]

Comments are closed.

%d