Skanska investuje 100 milionů EUR, do druhé fáze kancelářského projektu Studio ve Varšavě v Polsku

Skanska investuje 100 milionů EUR, do druhé fáze kancelářského komplexu Studio ve Varšavě v Polsku. 27patrová budova pojmenovaná Studio A bude mít hrubou pronajímatelnou plochu kolem 26 600 metrů čtverečních. Stavební smlouva má hodnotu přibližně 222 milionů PLN, přibližně 1,18 miliardy Kč.

Studio se nachází ve varšavské čtvrti Wola. Jedná se o oblast, která přitahuje stále větší počet firem se zájmem působit v této dynamicky se rozvíjející části města. Areál se nachází mezi dvěma stanicemi metra a poskytuje pohodlnou dostupnost veřejné dopravy i síť cyklistických stezek. Projekt zahrnuje veřejné náměstí pro relaxaci, procházky a setkávání, což navíc zvyšuje společenskou hodnotu lokality.

Druhá fáze bude vyvinuta s cílem poskytnout udržitelné kancelářské prostory, umožňující odpovědné využívání zdrojů a podporující pohodu nájemníků. Očekává se, že obdrží několik certifikací: LEED Core & Shell, WELL Core & Shell, WELL Health & Safety Rating a Building without Barriers.

Stavba budovy bude zahájena ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023 a dokončení je plánováno na čtvrté čtvrtletí roku 2025.

První fáze komplexu právě získala kolaudační souhlas. Kancelářské prostory budovy o rozloze téměř 20 300 metrů čtverečních jsou plně pronajaty. Mezi nájemce patří mimo jiné podniky finanční skupiny Societe Generale, pojišťovna Unum Życie a Business Link.

Vizualizace Skanska

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Skanska investuje 100 milionů EUR, do druhé fáze kancelářského projektu Studio ve Varšavě v Polsku

  1. Skanska investuje 100 milionů EUR, do druhé fáze kancelářského projektu Studio ve Varšavě v Polsku – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 12/11/2023 at 16:14

    […] Continue reading Skanska investuje 100 milionů EUR, do druhé fáze kancelářského projektu Studi… […]

Comments are closed.

%d