Domů / Silniční doprava / ŘSD hledá stavitele obchvatu Břeclavi

ŘSD hledá stavitele obchvatu Břeclavi

Více než 25 000 lidí z Břeclavi může malinko začít slavit. ŘSD spustila výběrové řízení na obchvat Břeclavi. Odhad nákladů je 3,1 miliardy Kč bez daně. Běží řízení o povolení stavby, naplno taky už záchranný archeologický průzkum. Archeologové už objevili v trase třeba římskou vesnici ze druhého století.

Městem, které je bránou do Lednicko-valtického areálu, projede denně 20 000 aut. Díky obchvatu povede silnice I/55 mimo Břeclav okolo místní částí Poštorná. Postavíme přes 20 mostů, podchod, tři protihlukové stěny a taky dva ekodukty. Začít stavět chce ještě letos, jezdit by se mohlo v roce 2029.

Označeno:

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

04 Kvě
4 Kvě 26
Dubai
12 Kvě
12 Kvě 26
Dubai
16 Kvě
16 Kvě 26
19 Kvě
19 Kvě 26
Frankfurt am Main

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 372 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.