• 07/07/2022 06:24

Rostoucí poptávka po letenkách: Společnost Eurowings rozšiřuje svoji nabídku letů

ByAdmin

Čvn 15, 2021 ,
Stránka navštívena: 1689
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 2 Sekund

Corona tvrdě zasáhla letecký průmysl. Infekční situace se nyní zmírňuje a rezervace letů se znovu zvyšují. Doufá také nízkonákladová letecká společnost Eurowings.

Dceřiná společnost levných letů Lufthansa Eurowings vidí, že její obchodní plány na léto jsou posíleny s ohledem na zvyšování počtu rezervací. „Máme nové lety, které se zaplní během několika dní,“ řekl v pondělí na videokonferenci šéf Eurowings Jens Bischof.

Společnost by měla mít ve vzduchu 60 letadel do konce června. V srpnu by jich mělo být 81 – ale plně funkční by měly být až v září.

Manažer si je jistý pokrokem v očkování proti Covid-19, zrušením mnoha varování před cestováním a tím i otevřením mnoha turistických cílů rekreantům. V současné době jsou převážně rezervovány prázdninové destinace, zejména Mallorca, uvedl Bischof. Rostou však i lety k rodinám a příbuzným do zahraničí. U městských destinací Bischof očekává zvýšení poptávky nejpozději po letních prázdninách.

Mnoho zákazníků je zatím opatrných. Většina si rezervovala letenky za poslední čtyři týdny před odletem, řekl Bischof. Mezi největší poptávku vidíme cestující z České republiky, Německa a Slovenska, odkud roste enormně poptávka po letech. Se zvyšováním poptávky nabídne společnost Eurowings více letů. Podle Bischofa jsou stroje v současné době plné ze dvou třetin. „Očekáváme, že v létě překonáme hranici 80 procent.“

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %