Razie proti drogám byla úspěšná hlásí Policisté Bánskobystrického okresu

Drogy u řidičů, opilý řidiči, i přechovávání drog, to vše přinesla akce zaměřená na drogy, pouze během několika hodin!
Výborná spolupráce policistů kriminální policie v Žiaru nad Hronom, obvodních oddělení ze Žiar, Žarnovica, Kremnice, PMJ a KDI opět přinesla své ovoce!
V pátek odpoledne policisté vyrazili do okresů Banská Štiavnica, Žarnovica a Žiar nad Hronom, kde jejich hlavním cílem byly drogy!
Během několika hodin odhalili šesti řidičů, kteří řídili pod vlivem drog, cestu zkřížili dvěma opilým řidičům a překvapily i dva muže, kteří chovali krystalickou látku.
V odebraném biologickém materiálu šesti řidičů byla prokázána přítomnost THC, amfetaminu, metamfetaminu, ale i extáze. U 27-letého řidiče ze Žiaru nad Hronom byly dokonce zjištěny všechny tyto látky současně. Pro Policisty to tak byla tučná ryba a pro muže moc vysvětlování.
Krátce před 16. hodinou byl v Banské Štiavnici zastaven a kontrolovaný 40-letý muž, který při dechové zkoušce “nadýchal” až 2,06 promile alkoholu! Další, 51-letý Banskoštiavničan 0,75!
V Žiaru nad Hronom zajistili policisté u 27-letého Žiarčanovničana papírovou skládačku a zatavené stříkačku s bílou krystalickou látkou. Krátce po 16. hodině kontrolovali Žiarští kriminalisté 27-letého Banskoštiavničana, u kterého stejně zajistili zatavenou stříkačku s krystalickou látkou.
Jelikož se toto všechno podařilo odhalit policistům v ulicích Žiarského policejního okresu jen za několik hodin, dokazuje to, že takové akce mají význam a určitě tato nebyla poslední. Samotní Policisté hodnotí akci více, než úspěšnou a pro řadu drogových expertů v okrese mají jasný vzkaz. Zavřeme vás, až budete černí vzkazují.

Reklamy
Admin
Author: Admin