Domů / Letecká doprava / PLAY rozšiřuje svůj dosah do Frankfurtu

PLAY rozšiřuje svůj dosah do Frankfurtu

Autor © PLAY Airlines

Autor © PLAY Airlines

Letecká společnost PLAY spustí lety do Frankfurtu z Reykjavíku/Keflavíku. První let PLAY z Frankfurtu  bude 14. prosince 2023, kdy PLAY bude provozovat čtyři až pět letů týdně během zimního období.
OG710 Reykjavik 05:50 – Frankfurt 10:40
OG711 Frankfurt 11:40 – Reykjavík 14:25
„Jsme rádi, že můžeme přidat další destinace do naší sítě transatlantických tras v době, kdy je v Severní Americe vysoká poptávka po letech do Evropy. Příjmy cestujících ze Severní Ameriky jsou mnohem vyšší než loni, takže je to skvělá doba přidat Frankfurt jako destinaci. S deseti letadly v naší flotile, která je dnes nejmladším a nejmodernějším leteckým parkem v Evropě, jsme ve skvělé pozici, abychom mohli rozšířit naši síť tras a nadále nabízet cestujícím konkurenční ceny,“ říká Birgir Jónsson, generální ředitel.
Označeno:

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 371 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.