Jeremy Offer, jako nový šéf desingu Volvo Cars

Jeremy Offer, jako nový šéf desingu Volvo Cars

Volvo Cars oznámilo Jeremy Offer jako nového globálního šéfa designu. S 35 lety zkušeností s designem v různých odvětvích bude Jeremy podřízen generálnímu řediteli Jimu Rowanovi a připojí se k týmu managementu skupiny. Jeremy Offer převezme od 1. května funkci nástupce Robina Page, který zůstane u Volvo Cars jako konzultant.

Reklamy

“Jsem potěšen, že mohu přivítat Jeremyho. Přináší silné vedení a bohaté zkušenosti s designem, od elektrických vozidel a průmyslového designu až po digitální produkty a služby – to vše bude rozhodující při přechodu společnosti Volvo Cars k budoucnosti bezpečných, 100 % elektromobilů, které budou definovány jeho softwarem“ sdělil Jim Rowan – CEO – Volvo Cars.

V poslední době vedl Jeremy Offer designový tým Arrival jako Senior Vice President a Chief Design Officer, který spolupracoval na programech vozidel, komponentech, značce a uživatelské zkušenosti. Před nástupem do společnosti Arrival byl Jeremy vedoucím průmyslového designu v poradenské firmě EPAM, kde pomáhal zavádět služby a průmyslový design do širších poradenských praxí. Během své kariéry získal Jeremy řadu ocenění za design.

“Je pro mě velkou ctí převzít tuto roli ve společnosti Volvo Cars, společnosti s fantastickým dědictvím v čele nové éry. Je to neuvěřitelná příležitost, jak pomoci definovat designový jazyk a principy společnosti Volvo Cars spolu s všechny velké talenty společnosti, která brzy vstoupí do druhého století poskytování inovativních produktů svým zákazníkům.“ pronesl Jeremy Offer.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading