• 16/05/2022 23:41

Turkish Airlines a brazilský GOL podepsali dohodu o codeshare

Stránka navštívena: 62
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 6 Sekund

Národní vlajkový dopravce Turkish Airlines (THY) podepsal dohodu o sdílení kódů s brazilskou nízkonákladovou leteckou společností GOL Linhas Aereas o rozšíření destinací. Prostřednictvím dohody si cestující budou moci zakoupit letenky do destinací v Brazílii z letů odlétajících z Istanbulu a mnoha dalších letišť v Asii, na Středním východě, na Dálném východě a v Africe, uvedl Turecký dopravce v prohlášení. Cestující také získají spojení s celou sítí provozovanou GOL na brazilském území a do Asunciónu, Santiaga, Montevidea a Limy. V současnosti Turkish Airlines provozuje sedm letů denně na letiště GRU, mezinárodní letiště v Sao Paulu.

Kromě toho obě letecké společnosti také podepsaly smlouvu o programu Frequent Flyer (FFP), která umožňuje členům věrnostního programu Miles&Smiles společnosti Turkish Airlines a brazilské GOL získávat a uplatňovat míle na letech provozovaných oběma dopravci.

Bilal Ekşi, generální ředitel Turkish Airlines, k dohodě uvedl, že „nabídnou našim cestujícím bohatý alternativní cestovní zážitek na našich přímých letech z Istanbulu do Sao Paula, stejně jako na brazilských vnitrostátních letech s GOL“. „Poskytneme našim cestujícím pohodlnější letovou příležitost tím, že využijeme nových letových tras a výhod FFP, které poskytuje naše spolupráce v rámci programu věrnostního programu v rámci dohody,“ řekl Ekşi. Dodal, že transakce mají také přispět k obchodním vazbám mezi Brazílií s Tureckem. Paulo Kakinoff, generální ředitel GOL, řekl, že to bude další příležitost pro svět objevit krásy Brazílie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %