• 18/05/2022 22:43

Nová letecká společnost Sentra Airways plánuje lety do Afriky

Stránka navštívena: 68
0 0
Doba čtení příspěvku:52 Sekund

Nová letecká společnost Sentra Airways se sídlem v Manchesteru se pokusí dobýt oblohu počínaje svými prvními lety do západní Afriky. Letecká společnost oznámila plány zahájit do konce roku 2022 dálkové lety mezi Manchesterem a Accrou v Ghaně. Po startu do západní Afriky má aerolinka také plány rozšířit svou dálkovou síť do Spojených států. Sentra Airways zahájí provoz s letadlem Airbus A330-200 od amerického pronajímatele Air Lease Corporation (ALC) v dubnu 2022. Dodání nového letadla je naplánováno na léto 2022.  

„Společnost ALC s potěšením oznamuje pronájem jednoho A330-200 u Sentra Airways,“ řekla Lauren Kervick, asistentka viceprezidenta marketingu společnosti Air Lease Corporation. “Sentra má vzrušující růst a obchodní plán operující od Velké Británie po západní Afriku a těšíme se, že naše vztahy v nadcházejících letech rozšíříme.” 

Letecká společnost ještě potřebuje získat osvědčení leteckého provozovatele (AOC) od britského úřadu pro civilní letectví. Původně plánovala zahájit provoz v září 2021, podle jejich předchozích příspěvků na sociálních sítích. Sentra Airways je nejnovější začínající letecká společnost na dlouhé vzdálenosti ve Velké Británii, která následuje po flypopu a Hans Airways.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %