Dopravní společnosti

Autobusy Karlovy Vary
Výběr kategorie
Odkaz na webu (URL)
Telefon
+420 353 613 613
Address
Sportovní 578/4, 360 01 Karlovy Vary
ČSAD STŘEDNÍ ČECHY a.s.
Odkaz na webu (URL)
Address
U Přístavu 811,
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,
250 01
ČSAD STTRANS a.s.
Jméno webu
Odkaz na webu (URL)
Address
U Nádraží 984
Strakonice
386 01
Otevírací doba
Po 6:00 – 20:00
Út 6:00 – 20:00
St 6:00 – 20:00
Čt 6:00 – 20:00
Pá 6:00 – 20:00
So 6:00 – 13:00
Ne Zavřeno
Dr. Richard Linien GmbH & Co KG
Výběr kategorie
Odkaz na webu (URL)
Telefon
+43 1 33 100
Address
Stromstraße 11, 1200 Wien
Gepard Express
Jméno webu
Výběr kategorie
Odkaz na webu (URL)
TAG webu
Address
Jezuitská 6, 602 00 Brno-střed
Gumdrop
Jméno webu
Výběr kategorie
Zkrácený popis webu
Vnitrostátní a mezinárodní dopravní společnost
Odkaz na webu (URL)
Telefon
314 007 070
Address
Na průhoně 159, Vestec, Czech Republic, 252 42
Leo Express
Jméno webu
Výběr kategorie
Odkaz na webu (URL)
Technická podpora
Address
Leo Express Global a.s., se sídlem Řehořova 4, 130 00 Praha 3
Wiener Linien
Jméno webu
Výběr kategorie
Zkrácený popis webu
Dopravní společnost hlavního města Vídně
Odkaz na webu (URL)
Address
Südtiroler Platz, hlavní nádraží (U1), Wien
Otevírací doba
Pondělí až pátek 06:30 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00
ZSSK – Železničná společnost Slovensko
Výběr kategorie
Odkaz na webu (URL)
Technická podpora
Address
Železničná spoločnosť Slovensko, a. s., Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3, IČO: 35 914 939, DIČ: 20 219 200 76