flydubai spouští denní spojení do Káhiry

flydubai ve čtvrtek oznámila zahájení letů do Káhiry. Denní let na mezinárodní letiště Sfinx v Káhiře (SPX) začíná od 28. října 2023 a podpoří rostoucí poptávku po cestování mezi Káhirou a Dubají.

Podrobnosti o letu

Od 28. října 2023 budou lety provozovány denně z terminálu 2 na Dubai International (DXB) na mezinárodní letiště Káhira Sphinx (SPX) pomocí letadel Boeing 737 MAX 8.
FZ191 Dubaj 23:05 – Káhirská sfinga 02:15
FZ192 Káhirská sfinga 03:15 – Dubaj 07:40
Se spuštěním denních letů do Káhiry bude dopravce obsluhovat egyptský trh celkem 17 týdenních letů, včetně denního provozu na mezinárodní letiště Alexandrie Borg El Arab (HBE). Síť flydubai v Africe se rozrostla na 12 destinací s nejnovějším přírůstkem Káhiry i Mombasy do své nabídky destinací.
Hamad Obaidalla, hlavní obchodní ředitel, řekl: „s radostí oznamujeme zahájení provozu v Káhiře od října. flydubai je odhodlán vytvářet volné obchodní a cestovní ruch mezi zeměmi a umožnit více lidem cestovat pohodlně a častěji. Chtěl bych poděkovat úřadům za podporu při zahájení provozu na mezinárodním letišti Sfingy v Káhiře a těšíme se, až bude v průběhu let růst provozu na tomto novém vstupním místě do města. „
Sudhir Sreedharan, vyšší viceprezident, obchodní operace (UAE, GCC, Afrika a indický subkontinent) ve flydubai řekl: „Egypt je pro flydubai velmi důležitým trhem. Nové denní spojení poskytne našim cestujícím z regionů SAE, GCC a SNS více možností cestování do Káhiry přes letecký uzel Dubaj. Letenky do Káhiry doplní naše každodenní spojení do Alexandrie a poskytnou cestujícím větší volbu, ať už cestují za podnikáním, nebo turistikou. Přidaný komfort a vylepšený zážitek z cestování zažijí cestující na našem Boeingu 737 MAX, který bude na této trase naplánován poprvé. Věříme, že to bude oblíbená destinace a těšíme se na růst našeho provozu, abychom uspokojili rostoucí poptávku. „
Foto © flydubaj
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “flydubai spouští denní spojení do Káhiry

  1. flydubai spouští denní spojení do Káhiry – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 09/09/2023 at 12:14

    […] Continue reading flydubai spouští denní spojení do Káhiry at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d