Finnair přináší zpět lety do Nagoje současně aktualizuje svůj dopravní program na zimu 24

Finnair zahájí 30. května 2024 dvě týdenní frekvence do japonské Nagoje. Finnair také aktualizoval svůj dopravní program na zimu 2024 a přidává lety na Britské ostrovy, Island a do rekreačních destinací v Portugalsku a na Kanárských ostrovech.

„Jsme potěšeni, že můžeme obnovit naše spojení do Nagoje, kam jsme létali před pandemií. Už letáme do Tokia Haneda a Narita, stejně jako Osaky. V letní sezóně 2024 budeme mít do Japonska celkem dvacet týdenních frekvencí,“ říká Ole Orvér, obchodní ředitel společnosti Finnair.

„Na zimní sezónu 2024 budeme mít také velmi atraktivní nabídku volného času do oblíbených prázdninových destinací,“ pokračuje Orvér.

Od října 2024 zahájí Finnair pravidelné lety do tří ze svých bývalých charterových destinací. Do Fara v Portugalsku a Lanzarote a Fuerteventury na Kanárských ostrovech budou dvakrát týdně.

Finnair také zahájí provoz dvou oblíbených rekreačních destinací s širokotrupými letadly. Do Dubaje budou létat tři týdenní přírůstkové frekvence s letadlem Airbus A330. Lety do Las Palmas budou provozovány Airbusem A350.

Finnair také přidává další lety na Britské ostrovy na příští zimní sezónu. Manchester získá pět dalších týdenních frekvencí a Dublin a Edinburgh získají dva další týdenní frekvence. Všechny tyto lety budou plynule navazovat na lety Finnair do severního Finska, Skandinávie a Japonska. Na Islandu přidá Finnair do Reykjavíku další tři týdenní frekvence.

Foto Clemens Vasters, wikipedia

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Finnair přináší zpět lety do Nagoje současně aktualizuje svůj dopravní program na zimu 24

  1. Finnair přináší zpět lety do Nagoje současně aktualizuje svůj dopravní program na zimu 24 – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 08/11/2023 at 20:15

    […] Continue reading Finnair přináší zpět lety do Nagoje současně aktualizuje svůj dopravní pro… […]

Comments are closed.

%d