Foto Finnair

Letos na jaře ukončí Finnair maloobchodní prodej na palubě i na předobjednávku kosmetiky, doplňků, dárků a dalších maloobchodních produktů. Zákazníci mohou pokračovat v předobjednávkách jídel a nákupu občerstvení a nápojů na palubě. Členové Finnair Plus mohou také nadále nakupovat ocenění a produkty Finnair Plus a také produkty pro doručování domů od Finnair Shop jako dříve uvedl Valtteri Helve.

Reklamy

Prodej na palubě skončí na všech našich letech 28. února 2023, ale předobjednávky budou doručeny na lety do 18. dubna 2023.

„Nakupování na palubě a předobjednávka se mezi našimi zákazníky stalo méně důležitou službou,“ říká Valtteri Helve, vedoucí produktové nabídky společnosti Finnair. Již na jaře 2020 jsme oznámili, že v rámci našeho cíle snížit celkovou hmotnost letadla ukončujeme palubní prodej na našich letech v rámci EU a nyní je čas udělat další krok. Prodej potravin a nápojů na letech bude samozřejmě pokračovat a naše služby budeme nadále rozvíjet“.

Během závěrečné slevové akce, která začíná 1. února 2023, mohou zákazníci nakupovat produkty na palubě nebo si předobjednat položky s výraznou slevou -40 %. Nákupy za letu jsou k dispozici na dálkových letech a na letech na Kanárské ostrovy, do Dubaje, Egypta, Islandu, Izraele, Švýcarska, Turecka a Spojeného království. Zákazníci si mohou předobjednat produkty na všechny lety s délkou trvání nad 2 hodiny. Cestovní maloobchod není na trase z Dauhá k dispozici.

„Společně s našimi partnery jsme byli schopni nabídnout širokou škálu produktů a mnoho finských značek bylo také dobře zastoupeno na našich letech,“ říká Tiina Tissari, viceprezidentka pro zákaznické zkušenosti a produkty společnosti Finnair. Zájem však o tyto produktu rok od roku klesá a nemá smysl provozovat službu, kterou využije 1 zákazník z tisíce uzavírá Tiina Tissari.

Foto Finnair

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading