• Pá. Srp 19th, 2022

Embraer přidal 1 000 volných pracovních míst v Brazílii

Kvě 13, 2022 , ,
Stránka navštívena: 114
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 4 Sekund

Brazilský výrobce letectví a kosmonautiky Embraer plánuje v Brazílii najmout až 1 000 zaměstnanců s odkazem na zotavení leteckého průmyslu z pandemie COVID-19 a pokračující růst společnosti. Embraer se ve své nové náborové kampani zaměří na oblasti, jako je obnova produkční rychlosti, služby a podpora růstu, vývoj produktů a nové obchody. “Tito zaměstnanci zhmotňují strategický plán, který zahrnuje obnovení růstu letectví a veškeré investice do technologií, inovací a nových podniků ve společnosti Embraer. Jsme velmi nadšeni vyhlídkami na trhu, které vytvářejí kariérní příležitosti v několika oblastech společnosti,” řekl Carlos Alberto Griner, viceprezident pro lidi, ESG a komunikaci. 

Griner dodal: “Vedle talentů tradičních vzdělávacích programů, které splňují potřeby zrychlené kvalifikace a přirozené náhrady odborníků, přispějí noví zaměstnanci k našemu úsilí o agilnější a konkurenceschopnější společnost ve stále flexibilnějším a rozmanitějším pracovním prostředí.” Embraer očekává, že v roce 2022 vzroste objem dodávek letadel o 15 % až 25 % ve srovnání s předchozím rokem.  

Na konci roku 2021 měla skupina Embraer zhruba 18 000 zaměstnanců. Letecký průmysl se připravuje na nadcházející letní sezónu 2022, protože cestovní ruch se odrazí od pandemie COVID-19, která celý sektor citelně poznamenala. Sektor však čelí personálním problémům kvůli velkému počtu lidí umístěných na dovolené během celosvětové zdravotní krize a následnému nárůstu poptávky po letecké dopravě před letošním rušným letním obdobím.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Alitalia zkracuje lety na dlouhé vzdálenosti a zmenší flotilu