» Domů » Silniční doprava » Autobusy Arrivy pojedou častěji, zastaví nově na Hradčanské v Praze

Autobusy Arrivy pojedou častěji, zastaví nově na Hradčanské v Praze

Arriva Express

V neděli 11. prosince se mění jízdní řády vlaků a autobusů napříč republikou. Ani autobusy Arriva Expressy nebudou výjimkou, protože je to ideální příležitost, kdy se můžou provést změny, které často žádali cestující.

Arriva Express mezi Teplicemi a Prahou pojede v pátek, v sobotu a v neděli častěji než dosud. Kvůli velkému zájmu přidává v pátek navíc spoj s odjezdem ve 13:30 ze zastávky Teplice, Celní, z Prahy vyjede nový páteční spoj v 16:00. Rozšíření víkendového provozu zajistí hned šest spojů s odjezdy v 10:00, v 14:00 v sobotu a v 15:00 v neděli nebo v 19:00 z Teplic, z hlavního města vyjedou nové víkendové spoje v 11:30, 17:00 a 20:30 ze zastávky Praha, nádraží Holešovice.

Autobusy s polohovatelnými sedačky, zásuvkami, WiFi nebo toaletou na palubě, které jezdí na trase mezi Litvínovem a hlavním městem, pojedou také podle upraveného jízdního řádu. Od neděle 11. prosince se tak stane, přitom se výchozí nebo konečná zastávka Praha, nádraží Holešovice nezmění a litvínovský Arriva Express tam bude stále začínat nebo končit. Kvůli přidání zastávky na Hradčanské jsme ale musel upravit v několika případech odjezdové časy. Jde třeba o původní spoje s odjezdem v 10:15 nebo 13:15 z Prahy, které pojedou o půl hodiny později, nedělní večerní spoj s odjezdem v 20:45 nahradí nový čas v 21:45.

Jízdní řády linek

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes