Alaska Airlines

Alaska Airlines nabídne letos na podzim více tras z Los Angeles

Společnost Alaska Airlines oficiálně oznámila, že na podzim přidají do své letecké sítě z Los Angeles nové trasy.

Dopravce, který operuje na severoamerickém západním pobřeží od 1. října, bude létat z hlavního centra Kalifornie do Eugene a Medfordu v Oregonu. Denní lety bude provozovat Embraer E175.

Reklamy

Od 20. listopadu odcestují cestující do Bozemanu v Montaně také stejným letadlem. Tato destinace je také naplánována jako denní lety podobné těm v Tampě na Floridě. 20. listopadu začnou také první lety do přístavu Fort Myers. V tomto případě byla frekvence letů stanovena na čtyři týdně.

17. prosince dopravce z Aljašky zahájí lety z Los Angeles do Kona na Havaji, bude tak konkurenci Hawai Airlines a American Airlines. Tato trasa bude třikrát týdně. Seznam ohlášených nových destinací z hlavního kalifornského centra doplní o den později Lihue, také v souostroví Tichého oceánu. Frekvence těchto letů je stanovena na čtyři týdně. Lety na Floridu a Havaj bude provozovat Boeing 737.

„Los Angeles je pro nás velmi důležitým uzlem a přidání nových tras připravuje půdu pro budoucí růst jako člen aliance oneworld, “ řekl Brett Catlin, generální ředitel, Alaska Airlines.

Severoamerický dopravce v listopadu rovněž zahájí spojení ze Seattlu do Fort Myers a Portlandu a ze San Diega do Fort Lauderdale. Letecká společnost bude tedy provozovat celkem čtrnáct tras mezi Floridou a hlavními středisky na západním pobřeží Spojených států.

Admin
Author: Admin