Autor © Air Serbia

Autor © Air Serbia

Domů / Letecká doprava / Air Serbia pro propojení Bělehradu s Mostarem v létě 2024

Air Serbia pro propojení Bělehradu s Mostarem v létě 2024

Air Serbia bude ve spolupráci s letištěm Mostar provozovat pravidelné osobní lety mezi Bělehradem a Mostarem, Bosnou a Hercegovinou od dubna do října 2024. Plánovaná frekvence je třikrát týdně, v pondělí, pátek a neděle, nasazením letadel Embraer. Lety ještě nejsou k dispozici pro rezervaci, ani s přesnými časy letů.
„Na konci roku 2023 Air Serbia reagovala na veřejnou výzvu k vytvoření pravidelných letů pro rok 2024, kterou vyhlásilo letiště Mostar, v souvislosti se zavedením přímé dopravy mezi Bělehradem a Mostarem. V prvních lednových dnech padlo rozhodnutí přijmout naši nabídku. Jakmile budou technické detaily a podepsání smlouvy dokončeny, jízdné budou zveřejněny pravděpodobně v následujících týdnech,“ řekl Boško Rupić, generální ředitel pro komerční a strategie společnosti Air Serbia.
Přidáním Mostaru do své sítě destinací bude Air Serbia provozovat lety do celkem 17 měst bývalé Jugoslávie.
Foto © Air Serbia
Označeno:

Jeden komentář

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

04 Kvě
4 Kvě 26
Dubai
12 Kvě
12 Kvě 26
Dubai
16 Kvě
16 Kvě 26
19 Kvě
19 Kvě 26
Frankfurt am Main

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 372 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.