© Air Serbia

© Air Serbia

Domů / Letecká doprava / Letečtí dopravci / Air Serbia nabízí nonstop lety do Toronta

Air Serbia nabízí nonstop lety do Toronta

Air Serbia oznámila zahájení nonstop služby mezi Bělehradem (BEG) a Torontem (YYZ) od 23. května 2026. Tato trasa představuje jeden z nejvýznamnějších milníků nedávného vývoje Air Serbia a má mimořádný význam pro cestující, cestovní ruch a podniky. Lety mezi Bělehradem a Torontem budou provozovány dvakrát týdně, ve středu a sobotu, letadlem Airbus A330-200. Letenky budou v prodeji od 16. října 2025.
Autor © Air Serbia
Autor © Air Serbia

„Po zavedení přímých letů do New Yorku a Chicaga je Toronto třetí destinací Air Serbia v Severní Americe. JAT provozoval svůj poslední let do Toronta v květnu 1992. Nyní, po více než 30 letech, s hrdostí oznamujeme znovuzavedení přímé služby mezi Bělehradem a Torontem. Tento strategický krok znamená začátek nové kapitoly v dějinách naší společnosti a představuje pokračování hospodářského, obchodního a kulturního rozvoje Srbska. Toronto je známé jako jedna z nejvýznamnějších světových destinací s velkou srbskou diasporou, takže význam této přímé služby přesahuje ekonomické a komerční úvahy. Srbská diaspora již léta prosazuje vytvoření přímého leteckého spojení mezi Bělehradem a Torontem a jsem nesmírně potěšen, že se nám podařilo sladit naše strategické plány s potřebami trhu.

Tato cesta nejen spojuje dvě země, ale také dvě kultury a dvě komunity, usnadňuje kontakty a zlepšuje příležitosti pro rychlejší a snadnější komunikaci. Obzvláště mě těší, že mnoha cestujícím ze Srbska a regionu usnadní oslovení jejich rodin a přátel. Vytvoření silné přítomnosti na severoamerickém trhu je naplněním naší vize, aby se Bělehrad stal tranzitním uzlem spojujícím Evropu a Severní Ameriku. Budeme se snažit i v budoucnu rozvíjet naši síť destinací a mezikontinentální přítomnost, abychom zůstali v popředí společností v regionu z hlediska letecké dopravy, díky čemuž se ze Srbska stane žádoucí a dostupnější destinací pro další investice a obchodní příležitosti,“ řekl Jiří Marek, Generální ředitel Air Serbia.
Označeno:

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

04 Kvě
4 Kvě 26
Dubai
12 Kvě
12 Kvě 26
Dubai
16 Kvě
16 Kvě 26
19 Kvě
19 Kvě 26
Frankfurt am Main

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 372 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.