Video: Příjezd do pražské zoo komplikuje oprava silnice

Ve středu 22. listopadu začala oprava vozovky v ulici Trojská. Práce jsou zde rozděleny na dvě etapy. Kompletně se bude měnit povrch, ale pouze na části této komunikace. Půjde o úsek mezi ulicemi Pod Havránkou až po ulici U Trojského zámku.

Reklamy
Barbora Lišková, tisková mluvčí TSK hl. m. Prahy „Vyměníme zde povrch, upravíme obruby, také musíme sanovat části podloží a počítáme s vyrovnávkou, kdy budeme vyrovnávat znaky inženýrských sítí. Dále potom zde bude položen nový povrch a nové vodorovné dopravní značení.“

Komunikace bude průjezdná pouze v jednom směru, a to od Holešovic směrem k Bohnicím. Stejně tak bude v jednom směru i část komunikace K Bohnicím. Serpentiny nebude možné sjet ve směru od Bohnic do Holešovic, ale pouze v opačném směru ve stoupání do kopce směrem k Bohnicím.

Barbora Lišková, tisková mluvčí TSK hl. m. Prahy „Objízdná trasa povede po komunikaci K Pazderkám, dále potom po Čimické, Kobyliské náměstí a dále potom na komunikaci buďto Trojská ve směru na Troju anebo potom dále v Holešovičkách a to je ten směr na Holešovice.“

Vzhledem k tomu, že komunikace se během oprav stane pouze jednosměrnou, tak na objízdné trase může být zdržení zejména v komunikaci V Holešovičkách. Jde o střední míru dopravní komplikace, kdy zejména v časech dopravní špičky je třeba počítat se zdržením v rozmezí deseti až třiceti minut. Oprava komunikace, která je rozdělena do dvou etap, potrvá dle předpokladů do 8. prosince tohoto roku.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One Reply to “Video: Příjezd do pražské zoo komplikuje oprava silnice”

Comments are closed.