• Út. Srp 16th, 2022

Revizoři napadení v tramvají v Rostocku

Bře 24, 2022 , , , ,
Stránka navštívena: 131
0 0
Doba čtení příspěvku:52 Sekund

Dosavadní vyšetřování odhalilo, jak řekl policejní mluvčí ve čtvrtek v Rostocku. Incident se stal ve středu kolem poledne na tramvajové zastávce na východě města. Dva ze tří inspektorů ve věku 28 a 51 let byli lehce zraněni. Jeden z poškozených byla krátce ošetřena na klinice.

Útočníci, jejichž přesný počet zatím nebyl objasněn, se poté dali na útěk. Svědci zavolali policii. Nedaleko byl nalezen 21letý podezřelý. Mezitím byl identifikován druhý podezřelý ve stejné věkové skupině. Vyšetřování napadení pokračovalo. Oba státní příslušnosti Německa s trvalým bydlištěm v Mnichově.

V Meklenbursku-Předním Pomořansku byla nedávno o další dva týdny prodloužena státní koronavirová opatření, jako je nošení lékařských masek v místní dopravě. Ve čtvrtek chtěl zemský sněm ve Schwerinu na mimořádném zasedání projednat a rozhodnout, jak bude postupovat po 2. dubnu. Případně o zrušení povinnosti nošení respirátorů v místní dopravě. Tento incident přitom není ojedinělý, kdy došlo k napadení revizorů. Za poslední 2 měsíce eviduje Policie dalších 13 napadení, pouze 3 skončili zraněním revizorů. Ve všech případech šlo o osoby ve věku 18 až 36 let.

foto: Bahnbilder

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Abellio zaznamenalo téměř o 60 procent více cestujících s 9eurovou jízdenkou