• 07/07/2022 06:17

Qatar Airways zvyšuje počet mezinárodních linek

ByAdmin

Zář 26, 2020 ,
Qatar Airways
Stránka navštívena: 418
0 0
Doba čtení příspěvku:54 Sekund

Doha: Qatar Airways zahájí začátkem příštího měsíce čtyři nové linky do destinací v Africe a Asii, uvádí se v oficiálním oznámení.

Katarský národní dopravce tento týden odletěl s dennímu lety do jordánského Ammánu a arménského Jerevanu. Lety do Entebbe v Ugandě, naplánované třikrát týdně, budou zahájeny 2. října. O den později bude Hanoj ​​připojen k Dauhá. Na této trase budou lety provozovány čtyřikrát týdně.

Seznam nových destinací bude dokončen 15. října na Seychelách a Windhoeku v Namibii. Lety na těchto dvou linkách jsou naplánovány třikrát týdně.

Katarský národní dopravce od začátku pandemie obsluhoval nejméně 30 destinací na pěti kontinentech. Uvolnění vnitrostátních omezení a blokád umožnilo postupné zvyšování sítě spojů na aktuálně 650 letů týdně do 90 destinací na šesti kontinentech.
Společnost Qatar Airways se kvůli krizi způsobené virem COVID-19 a poklesu poptávky po letecké dopravě rozhodla odstavit svou flotilu A380. Podle pilotů dopravce ze Středního východu není provoz tak velkých letadel na současném trhu komerčně a ekologicky odůvodněný. Nejstrategičtější dálkové trasy do Ameriky, Evropy a asijsko-pacifické oblasti v současnosti provozuje 49 letadel A350 a 30 Boeingů 787.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %