50 000 lístků Nightjet rezervovaných za 2 týdny. Obzvláště populární: Noční vlaky do Amsterdamu, Říma a Benátek; Soukromý prostor pro maximální možné soukromí.

Od obnovení mezinárodního nočního vlakového spojení na konci května zaznamenala ÖBB z týdne na týden narůstající počet rezervací svých nočních vlaků. Jen za poslední dva týdny bylo rezervováno téměř 50 000 lístků. Speciální „turbo“ byl začátek spojení z Vídně a Innsbrucku do Amsterdamu. Zájem o nové spojení Nightjet byl ohromující: četná rakouská a nizozemská média informovala o premiérové ​​cestě do nizozemského hlavního města, ÖBB dosáhla téměř 20 milionů mediálních kontaktů a oslovila 1,2 milionu lidí prostřednictvím sociálních médií. Více než 400 000 návštěv na nightjet.com za poslední dva týdny také ukazuje, že zájem o cestování s Nightjet přetrvává a že mnoho zákazníků hledá informace o nadcházející cestě.

Nejoblíbenější v Amsterdamu, Římě a Benátkách

S dalším uvolňováním koronových opatření v sousedních zemích a postupným očkováním v Evropě očekává ÖBB silné léto pro noční vlaky. Noční vlaky do Amsterdamu, Říma a Benátek jsou obzvláště populární a budou v nadcházejících týdnech velmi žádané.

Vaše vlastní přihrádka pro větší soukromí

Pro co největší soukromí je ve všech Nightjets možnost rezervovat soukromý oddíl. Cestující zde mohou cestovat sami se svou rodinou nebo přáteli v kupé tří kategorií pohodlí (sedadlo, lehátko a spací vůz), aniž by je sdíleli s cizími lidmi. Z důvodu požadavků italských úřadů lze pro Nightjets do Itálie v současné době rezervovat pouze soukromé oddíly.

Cestování s ÖBB Nightjet je nejen šetrné k životnímu prostředí, je také pohodlné a levné, protože šetří drahocenný čas a vysoké náklady na hotel. Cestující ve spacích a lehátkových vozidlech obdrží před příjezdem na místo určení nápoj na uvítanou a snídani. Jízdenky na spoje Nightjet jsou k dispozici od 29,90 eur na osobu a směr. Další informace o ÖBB Nightjet najdete na www.nightjet.com . Jízdenky na sezení, lehátkové a spací vozy si můžete rezervovat v cestovních střediscích ÖBB, online v prodejně jízdenek ÖBB, v aplikaci ÖBB a v zákaznickém servisu na čísle +43 5 17 17.

Admin
Author: Admin

By Admin