» Domů » Letecká doprava » Nová trasa AirBaltic do Řecka

Nová trasa AirBaltic do Řecka

foto airBaltic

Společnost airBaltic otevře trasu z Rigy na Rhodos od 6. srpna, oznámila v oficiálním oznámení “Hlavní město Lotyšska bude spojeno s řeckým ostrovem dvěma lety týdně”. Lety budou obsluhovány Airbusy A220-300.

Odlety z Rigy jsou naplánovány na 13:40. Letadlo lotyšského dopravce přistane na Rhodosu na 17:15. Zpáteční let byl naplánován na 18:10. Přistání v lotyšském hlavním městě je naplánováno na 21:50 místního času.

Jsme rádi, že můžeme našim cestovatelům nabídnout další oblíbený letní cíl na řeckém ostrově Rhodos. V zájmu našich zaměstnanců a cestujících obnovujeme další lety, přičemž uplatňujeme řadu dalších bezpečnostních opatření – zdůraznil Martin Gauss, prezident společnosti AirBaltic.

Zahájení nové trasy o délce 2 300 km navazuje na oznámení společnosti airBaltic, že v letní sezóně 2021 má v úmyslu provozovat 82 tras . Na konci srpna tohoto roku bude v síti lotyšského dopravce existovat 69 spojení. Dánský FlexFlight bude také létat na trase z Rigy na Rhodos ve druhém prázdninovém měsíci.
Společnost AirBaltic byla založena v roce 1995 a spojuje region Baltského moře s cíli ve střední Evropě, na Středním východě a v Rusku. Jeho hlavním akcionářem je lotyšský stát, který vlastní asi 80 procent akcií. Zbytek je na Lars Thuesen. Dopravce používá k provozu 22 letadel s Airbus A220-300.
Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes