Home / Ostatní / Marie Sgariboldi Šedivcová se stala HR manažerkou společnosti Dachser Czech Republic

Marie Sgariboldi Šedivcová se stala HR manažerkou společnosti Dachser Czech Republic

Mezinárodní logistický provider Dachser Czech Republic oznámil obsazení pozice HR Manager – vedení personálního oddělení se ujala Marie Sgariboldi Šedivcová, která se do Dachseru po dvou letech vrátila. Mezi její klíčové priority letos patří zavádění globálního HR informačního systému, nastavení systému práce s talenty ve společnosti a jejich rozvoj a v neposlední řadě implementace globálních HR projektů.

HR Manažerka Marie Sgariboldi Šedivcová © Dachser
HR Manažerka Marie Sgariboldi Šedivcová © Dachser

Marie Sgariboldi Šedivcová je absolventkou oboru Provoz a ekonomika na České zemědělské univerzitě v Praze. Svou kariéru v oblasti lidských zdrojů zahájila již během studií v personální agentuře zaměřené na headhunting. Poté působila na různých pozicích v oblasti HR především v logistických společnostech, kde získala cenné zkušenosti v práci s lidskými zdroji v tomto specifickém segmentu. V letech 2020 až 2022 působila v Dachser Czech Republic jako HR Manager a nyní se na stejnou pozici vrátila.

Jako HR Manager má na starosti agendu týkající se více než 500 zaměstnanců ve všech pobočkách a provozovnách v České republice. Kromě náborových procesů na náročném trhu práce se v letošním roce zaměřuje zejména na zavádění globálního personálního informačního systému. Pro jeho úspěšnou implementaci je nutné zrevidovat procesy onboardingu, recruitmentu a personální administrativy tak, aby probíhaly co nejefektivněji, v souladu se standardy společnosti, a zároveň vyhovovaly lokálním potřebám. Marii Sgariboldi Šedivcovou a její tým čeká v letošním roce také několik projektů týkajících se rozvoje zaměstnanců, leadershipu a práce s talenty.

„Těší nás, že se Marie Sgariboldi Šedivcová stala součástí našeho týmu. Díky své odbornosti, zkušenostem z oboru a znalosti naší firemní kultury je cennou posilou pro další rozvoj oblasti lidských zdrojů,“ říká Ing. Jan Pihar, generální ředitel Dachser Czech Republic.

Marie Sgariboldi Šedivcová k tomu uvádí: „Velmi si vážím možnosti vrátit se do společnosti Dachser. Ověřila jsem si, jak je důležité pracovat ve společnosti, kde mohu ovlivnit, jak se řeší otázky v oblasti HR, a kde mi práce dává smysl.

Marie Sgariboldi Šedivcová hovoří anglicky a německy. Ve svém volném čase se věnuje rodině a svým dětem, ráda jezdí na kole, podniká turistické výšlapy a učarovaly jí ferratové výstupy.

Označeno:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
Ukázat všechny komentáře

Top články

Najdi si svůj spoj

Sledujte nás na sítích

Mapa zpoždění vlaků na Slovensku

Přidat na Seznam.cz
Reklamy



Přidat na Seznam.cz

Discover more from Transport Minutes ®

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

0
Would love your thoughts, please comment.x
Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.