11/05/2021

Emirates rozšíří své pokrytí v Jižní Africe pomocí Airlink, nabídnou dalších až 45 měst

Stránka navštívena: 159
0 0
2 min read
Emirates Boeing 777-300ER

Emirates Boeing 777-300ER photographed on August 17, 2015 from Wolfe Air Aviation's Lear 25B.

Stránka navštívena: 160
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 21 Sekund

Emirates a Airlink oznámily dohodu mezi svými dopravci. Díky němu společnost z Dubaje rozšíří svůj dosah v Jižní Africe. Dohoda společnosti Emirates se společností Airlink poskytne cestujícím lepší nabídku prostřednictvím uzlů v Johannesburgu a Kapském Městě. Se souhlasem těchto dvou dopravců rozšíří nabídku ve více než 25 domácích destinacích v Jižní Africe a ve více než 20 destinacích v jihoafrickém regionu.

Společnosti Emirates a Airlink usnadní cestujícím cestování z Johannesburgu a Kapského Města do destinací jako Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit a Port Elizabeth a dále do Gaborone, Kasane, Vilanculos, Maun, Viktoriiny vodopády, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola , Bulawayo a Livingstone.

Zavázali jsme se k provozování v Jižní Africe, protože neustále hledáme způsoby, jak rozšířit naši síť pro zákazníky a pomoci jim těžit z různých možností cestování. Nová dohoda poskytne cestujícím větší výběr a lepší spojení ve 45 městech v Jižní Africe, uvedl sir Tim Clark, prezident Emirates. „Toto je jen začátek naší pokračující spolupráce se společností Airlink a snažíme se rozšířit naše partnerství,“ dodal Clark.
Jsme hrdí a nadšení z naší nové dohody se společností Emirates. Respektujeme jeho hodnoty a globální dosah. Jsme přesvědčeni, že tento vztah poskytne zákazníkům lepší možnosti cestování na letištích v Johannesburgu a Kapském Městě. Airlink pokrývá většinu klíčových měst v Jižní Africe, například; Cape Town, Durban, Port Elizabeth, East London, Bloemfontein, Harare, Lusaka, Maputo, Gaborone, Windhoek a mnoho dalších, uzavřel Rodger Foster, prezident Airlink.

Společnost Emirates obnovila provoz 1. října v Johannesburgu a Kapském Městě a 8. října v Durbanu , přičemž zavedla vylepšená bezpečnostní opatření na všech palubních a pozemních kontaktních místech. Dubajská letecká společnost v současné době nabízí zákazníkům téměř 100 destinací po celém světě.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář