
Pobočka Čedoku v Ostravě. Foto Čedok

Po velké expanzi v podobě otevření řady letů do vybraných destinací z Brna a Ostravy, které ohlásil v poslední době pokračuje v další expanzi. Slovensko se dočkalo otevření dalších dvou prodejen Čedoku. Jedna je v Bratislavě v obchodním centru Bory Mall a druhá se otevřela v Nitře v OC Promenada. Na Slovensku jde o doplnění již otevřených a fungujících prodejen, které zde má.

Působíme pod značkou Čedok tedy v České republice a opět na Slovensku, v obou zemích má cestovní kancelář pochopitelně dlouholetou tradici, na Slovensku na ni navazujeme po několikaleté přestávce. Expanzi Čedoku na další trhy v tuto chvíli neplánujeme, uvedla mluvčí společnosti Kateřina Pavlíková. Celá skupina Itaka, které je Čedok součástí, působí kromě České republiky a Slovenska také na hlavním trhu v Polsku, dále v Maďarsku a v Pobaltí, tedy v Estonsku, Litvě a Lotyšsku. Samotný Čedok, pak je na trhu od roku 1920, je jednou z nejstarších společností na světě a současně působící mezi cestovními kancelářemi.
Podobné zprávy
Od května budou v Jihlavě nově jezdit Rekola
Záchranná služba Zlínského kraje převzala 19 nových sanitek
Autodrom Most se bude svých práv domáhat u Nejvyššího soudu v Brně. Jde o bezprecedentní případ, který může ovlivnit budoucnost motorsportu v ČR