• 18/05/2022 22:21

Emirates a TAP Air Portugal společně provozují 23 nových destinací

Stránka navštívena: 518
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 59 Sekund

Emirates a TAP Air Portugal prodlužují svou stávající dohodu o codeshare. Od 2. listopadu operují dopravci 23 nových destinací a celkem přes 90 destinací.

TAP Air Portugal nabízí zákazníkům Emirates čtyři další asijské destinace – Hanoj a tři japonské destinace – Osaka, Tokio-Narita a Tokio-Haneda , které podléhají vládnímu schválení.

Emirates bude přes Lisabon provozovat lety TAP Air Portugal do 19 dalších destinací. Patří mezi ně Belem, Brasilia, Belo Horizonte, Fortaleza, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Maceio, Natal, Porto Alegre, Recife, Salvador, Praia, ostrov Sal, Sao Vicente, Conakry, Ponta Delgada, Porto Santo, Terceira a Dakar .

Pokračující rozšiřování partnerství mezi Emirates a TAP Air Portugal demonstruje silnou spolupráci obou leteckých společností a náš společný závazek poskytovat zákazníkům bezproblémové spojení do a z Portugalska. Propojení sítě code-sharovou dohodou umožňuje našim zákazníkům cestovat na více míst na jednu letenku s jednou zavazadlovou politikou a tarifními podmínkami. Doufáme, že prostřednictvím této spolupráce přineseme našim zákazníkům více výhod, řekl Adnan Kazim, obchodní ředitel Emirates.

TAP Air Portugal s potěšením zavádí rozšířené partnerství s Emirates, které zákazníkům usnadňuje cestování se zaměřením na destinace na Středním východě a v Asii. Společnost TAP se zavázala přepravovat zákazníky Emirates do více měst v Portugalsku a do našich destinací v Severní a Jižní Americe a Severní Africe ve flotile nejmodernějších letadel s nejvyšší kvalitou služeb a bezpečnosti. Také doporučujeme cestujícím, aby využili našeho programu Portugal Stopover, uvedla Silvia Mosquera, obchodní a příjmová ředitelka společnosti TAP Air Portugal.

V březnu Emirates a TAP Air Portugal podepsaly dohodu o prodloužení partnerství pro sdílení kódů, které v současnosti mezi těmito dvěma leteckými společnostmi existuje. Během této doby mohli zákazníci TAP Air Portugal cestovat z Emirates do oblíbených destinací ve východní Asii, jako je Taipei, Tokio, Ósaka, Bombaj, Dillí, Dháka, Male, Jakarta, Denpasar, Manila, Hanoj a také Barcelona a Mexiko. .

Cestující Emirates si zároveň mohli užít pohodlné spojení do dalších destinací v Portugalsku a také lety společnosti TAP Air Portugal do měst v USA, Kanadě, Mexiku, Brazílii, Senegalu, Guinei-Bissau, Guinei-Conakra, Maroku, Tunisko, Gambie a Kapverdy.

Společnosti Emirates a TAP Air Portugal rovněž zkoumají možnosti posílení spolupráce se svými věrnostními programy, včetně příležitostí získat výhody, jako je přístup do letištních salonků.

Emirates má v současné době smlouvy o codeshare s 21 partnery leteckých společností a dvěma železničními dopravci po celém světě. Kromě toho má Emirates také dohody o mezilinkové spolupráci s více než 115 leteckými společnostmi a železničními operátory.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %