28/07/2021

Řidič MAD a řidiči linkových autobusů

Web Profil společnosti

Nabízíme
Řidič autobusu MAD Znojmo
Řidič autobusu v IDS JMK oblast Vranovska, Hevlínska a linek z a do Brna
Podmínka řidičské oprávnění sk. D (autobus)
Pro podrobnější informace kontaktujte dispečera p. Langhammera tel.č. 725150599, popř. životopisy můžete zasílat na emailovou adresu zds-obchodni@seznam.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na zds-obchodni@seznam.cz

Related Jobs
  • Geis CZ s.r.o.
    Hlavní pracovní poměr
    Brno, Tuřany

    NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se zbožím pomocí retraku a další manipulační techniky zaskladňování nového zboží, vyskladňování zboží na expedici - dle skladového systému práce s ručním skenerem komunikace s kolegy a vedoucím
    Modletice 128, Česká republika

    Popis pozice: přepravy zboží v rámci CZ dohled na nakládku a vykládku zboží vedení dokumentace pracovní doba: PO-PÁ (volné víkendy) každodenní návrat na depo Požadujeme, ale dokážeme zajistit: řidičský průkaz sk. C+E a p
  • Znojemská Dopravní Společnost Psota,s.r.o.
    Znojmo

    Středoškolské vzdělání, odolnost vůči stresu Práce na PC, OS Windows 8+ Tabulkové programy Řidičský průkaz skupiny B Životopisy můžete zasílat na emailovou adresu  zds-reditel@seznam.cz