18/05/2021

Řidič autobusu United Buses,s.r.o.

Web Profil společnosti

United Buses, Jižní Express, České Budějovice, Dačice, Telč, Tábor, Brno,

Job Summary

  • Recruiter: Karel Bílý

Společnost UNITED BUSES s.r.o. nabízí pracovní pozice řidiče/řidičky autobusů z Českých Budějovic, Dačic a Brna.

Požadujeme

  • zdravotní způsobilost
  • čistý trestní rejstřík
  • odpovědnost
  • seriozní jednání
  • flexibilitu
  • kladný vztah k profesi řidiče autobus

Nabízíme

  • stabilní zaměstnán
  • moderní vozový park
  • zaměstnanecké výhody i pro rodinné příslušníky
  • vážní zájemci se podrobnosti dozví při osobním jednání
    možnost nástupů na směny České Budějovice, Dačice, Telč, Tábor a Brno

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na cb@unitedbuses.cz

Related Jobs
  • Geis CZ s.r.o.
    Hlavní pracovní poměr
    Brno, Tuřany

    NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se zbožím pomocí retraku a další manipulační techniky zaskladňování nového zboží, vyskladňování zboží na expedici - dle skladového systému práce s ručním skenerem komunikace s kolegy a vedoucím
  • Dopravní Podnik města Brna,a.s.
    Brno

    POŽADUJEME: • věk od 21 let • řidičské oprávnění sk. D a průkaz profesní způsobilosti sk. D • ukončené základní vzdělání • výpis z evidenční karty řidiče včetně bodového hodnocení z místa vydání ŘP • čis
  • LECHNER CZ, s.r.o.
    Brno, Česko

    Společnost Lechner CZ hledá do svého týmu řidičů nového kolegu na pozici řidič mezinárodní autobusové dopravy. Jsme rodinná firma s tradicí více jak 20 let se sídlem v Brně. Jezdíme s moderními autobusy Setra a Neoplan. Specializu