27/07/2021

Řidič autobusu United Buses,s.r.o.

Web Profil společnosti

United Buses, Jižní Express, České Budějovice, Dačice, Telč, Tábor, Brno,

Job Summary

  • Recruiter: Karel Bílý

Společnost UNITED BUSES s.r.o. nabízí pracovní pozice řidiče/řidičky autobusů z Českých Budějovic, Dačic a Brna.

Požadujeme

  • zdravotní způsobilost
  • čistý trestní rejstřík
  • odpovědnost
  • seriozní jednání
  • flexibilitu
  • kladný vztah k profesi řidiče autobus

Nabízíme

  • stabilní zaměstnán
  • moderní vozový park
  • zaměstnanecké výhody i pro rodinné příslušníky
  • vážní zájemci se podrobnosti dozví při osobním jednání
    možnost nástupů na směny České Budějovice, Dačice, Telč, Tábor a Brno

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na cb@unitedbuses.cz

Related Jobs
  • Transport & Logistik s.r.o.
    Hlavní pracovní poměr
    Olomouc

    Pro naši společnost hledáme řidiče z okolí Olomouce nebo Hradce Králové. POŽADOVANÉ KOMPETENCE A ZNALOSTI: Řidičský průkaz CE, profesní průkaz. Praxi v dopravě min. 1 rok. Dobré reference od předchozích zaměstnavatelů. Sc
  • PANDA EAST spol. s r.o.
    Tábor

    MÍSTO VÝKONU PRÁCE Vožická 3201 39002 Tábor okr. Tábor MZDOVÉ ROZPĚTÍ od 25 000 Kč/měsíc MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ ÚSO s maturitou (bez vyučení) PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH Pracovní poměr - plný úvazek POČET HODIN
  • Geis CZ s.r.o.
    Brno

    NÁPLŇ PRÁCE: dle objednávky zákazníka vychystat zboží pomocí scaneru vyhledat zboží připravit a zabalit objednávku zadat data do počítače a vytisknout štítek nakládka zboží, nebo dohled nad nakládkou zaskladnění zboží