10/05/2021

ŘIDIČ PRAVIDELNÉ LINKY OLOMOUC

Web Profil společnosti

Job Summary

  • Specialty: Řidičský průkaz CE
  • Recruiter: Jiří Minařík +420 725 437 544, proridice@ihro.cz

Pro naši společnost hledáme řidiče z okolí Olomouce nebo Hradce Králové.

POŽADOVANÉ KOMPETENCE A ZNALOSTI:
Řidičský průkaz CE, profesní průkaz. Praxi v dopravě min. 1 rok. Dobré reference od předchozích zaměstnavatelů. Schopnost samostatného řešení všech vzniklých událostí v průběhu zabezpečování přeprav. Spolehlivost a flexibilita

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu neurčitou
práce od pondělí do pátku
parkování doma
nové soupravy Mercedes Benz – Wechselbrück (výměnné nástavby)
měsíční výdělek od 40.000,- Kč
výplata stravného každý týden

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na proridice@ihro.cz

Related Jobs
  • Geis CZ s.r.o.
    Hlavní pracovní poměr
    Brno, Tuřany

    NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se zbožím pomocí retraku a další manipulační techniky zaskladňování nového zboží, vyskladňování zboží na expedici - dle skladového systému práce s ručním skenerem komunikace s kolegy a vedoucím
  • ČSAD Uherské Hradiště a.s.
    uherske hradiště, Uherské Hradiště, Česko

    KOHO HLEDÁME: zaměstnance s řidičským průkazem sk. C+E (v případě C, možnost rozšíření na E) zaměstnance s profesním průkazem zaměstnance zdravotně způsobilé zaměstnance s praxí v oboru i bez praxe zaměstnance se samos
  • United Buses s.r.o.
    Tábor

    Společnost UNITED BUSES s.r.o. nabízí pracovní pozice řidiče/řidičky autobusů z Českých Budějovic, Dačic a Brna. Požadujeme zdravotní způsobilost čistý trestní rejstřík odpovědnost seriozní jednání flexibili