16/05/2021

Mzdová účetní

Web Profil společnosti

StiBus, s.r.o. Trhové Sviny,

Job Summary

  • Profession: Ekonomický systém

Minimálně středoškolské vzdělání
Vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování
Organizační schopnosti
Znalost práce na PC
Vysoká zodpovědnost a pracovní nasazení, samostatnost při řešení pracovních úkolů, loajalita k firmě
Praxe na obdobné pozici výhodou
Kompletní vedení mzdové agendy pro zaměstnance společnosti
Sledování legislativních změn týkajících se mzdové problematiky a daňových předpisů
Vedení pokladny
Znalost ekonomického systému EKONOM
Nabízíme:

nástup od 1.10.2020
pracovní doba dle dohody
mzda 25 000 Kč (čistého)
místo výkonu – kancelář Trhové Sviny

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na stibus@stibus.cz

Related Jobs
  • Geis CZ s.r.o.
    Hlavní pracovní poměr
    Modletice 128, Česká republika

    Popis pozice: přepravy zboží v rámci CZ dohled na nakládku a vykládku zboží vedení dokumentace pracovní doba: PO-PÁ (volné víkendy) každodenní návrat na depo Požadujeme, ale dokážeme zajistit: řidičský průkaz sk. C+E a p
  • Znojemská Dopravní Společnost Psota,s.r.o.
    Znojmo

    Nabízíme Řidič autobusu MAD Znojmo Řidič autobusu v IDS JMK oblast Vranovska, Hevlínska a linek z a do Brna Podmínka řidičské oprávnění sk. D (autobus) Pro podrobnější informace kontaktujte dispečera p. Langhammera tel.č. 72515
    Modletice

    JAK BUDE VYPADAT VÁŠ BĚŽNÝ DEN? telefonická komunikace s potenciálními i stávajícími zákazníky administrativní podpora obchodním manažerům kontrola a řešení pohledávek vedení a správa databáze stávajících a nových klie