18/06/2021

Mechanik-opravář autobusů

Web Profil společnosti

Job Summary

  • Recruiter: Iva Dobrevová, tel: +420 774 998 618 (prosím volat v pracovní dny od 8:00 do 16:30)

Požadujeme:
vyučení v oboru
praxe výhodou
spolehlivost
zodpovědnost
flexibilita
alespoň minimální znalost práce s PC
Nabízíme:
stabilní a dlouhodobou práci ve vzájemně se podporujícím kolektivu
možnost práce na ŽL
odpovídající finanční ohodnocení
zaručený profesní rozvoj – zaučení v diagnostice vozů
možnost nástupu ihned
Místo výkonu práce: U Továren 770/1b, 102 00, Praha 10 – Hostivař

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iva.dobrevova@aboutmesro.cz

Related Jobs
  • Geis CZ s.r.o.
    Hlavní pracovní poměr
    Rousínov

    NÁPLŇ PRÁCE: zajištění vykládek a nakládek kamionů pomocí VZV skenování čárových kódů příjem/výdej zásilek na/ze skladu spolupráce s dispečinkem a rozvozovými řidiči třídění zásilek dle PSČ úklid skladu evidenc
    Brno

    NÁPLŇ PRÁCE: dle objednávky zákazníka vychystat zboží pomocí scaneru vyhledat zboží připravit a zabalit objednávku zadat data do počítače a vytisknout štítek nakládka zboží, nebo dohled nad nakládkou zaskladnění zboží
  • Znojemská Dopravní Společnost Psota,s.r.o.
    Znojmo

    Nabízíme Řidič autobusu MAD Znojmo Řidič autobusu v IDS JMK oblast Vranovska, Hevlínska a linek z a do Brna Podmínka řidičské oprávnění sk. D (autobus) Pro podrobnější informace kontaktujte dispečera p. Langhammera tel.č. 72515