08/05/2021

Mechanik-opravář autobusů

Web Profil společnosti

Job Summary

  • Recruiter: Iva Dobrevová, tel: +420 774 998 618 (prosím volat v pracovní dny od 8:00 do 16:30)

Požadujeme:
vyučení v oboru
praxe výhodou
spolehlivost
zodpovědnost
flexibilita
alespoň minimální znalost práce s PC
Nabízíme:
stabilní a dlouhodobou práci ve vzájemně se podporujícím kolektivu
možnost práce na ŽL
odpovídající finanční ohodnocení
zaručený profesní rozvoj – zaučení v diagnostice vozů
možnost nástupu ihned
Místo výkonu práce: U Továren 770/1b, 102 00, Praha 10 – Hostivař

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iva.dobrevova@aboutmesro.cz

Related Jobs
  • ČSAD Uherské Hradiště a.s.
    Hlavní pracovní poměr
    uherske hradiště, Uherské Hradiště, Česko

    KOHO HLEDÁME: zaměstnance pro opravy nákladních vozidel a autobusů zaměstnance zdravotně způsobilé zaměstnance s výučním listem v oboru automechanik nebo podobném praxe v oboru vítána, není ale podmínkou zaměstnance, kteří j
  • Geis CZ s.r.o.
    Rousínov

    NÁPLŇ PRÁCE: doručení a vyzvednutí paletových zásilek u klientů koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem manipulace s nízkozdvižným vozíkem nakládka a vykládka zboží z auta komunikace se zákazníky spolupráce se sk
    Modletice

    JAK BUDE VYPADAT VÁŠ BĚŽNÝ DEN? telefonická komunikace s potenciálními i stávajícími zákazníky administrativní podpora obchodním manažerům kontrola a řešení pohledávek vedení a správa databáze stávajících a nových klie