09/05/2021

ÚSO s maturitou (bez vyučení)
PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH
Pracovní poměr – plný úvazek
POČET HODIN TÝDNĚ
40
SMĚNNOST
Pružná pracovní doba
VHODNÉ PRO
Zdravé osoby

NABÍZENÉ VÝHODY
Jiné výhody
příspěvek na penzijní připojištění, obědy
POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI
Práce s PC

POŽADOVANÉ JAZYKOVÉ ZNALOSTI
Angličtina – Aktivní

POŽADOVANÉ OBORY VZDĚLÁNÍ

POŽADOVANÁ POVOLÁNÍ – PRAXE V OBORU

SOUHLAS SE ZAMĚSTNÁNÍM CIZINCŮ

VOLNÉ PRO ZAMĚSTNANECKÉ A MODRÉ KARTY OD
23.8.2020
POČET MÍST PRO ZM A MK
REZERVOVANÝCH / VOLNÝCH
0 / 0
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE
Dopravní společnost specializující se na přepravy do Velké Británie hledá celního referenta. Nutná znalost celní problematiky, angličtiny na komunikativní úrovni slovem a písmem, práce na PC – MS Office. Požadujeme: důslednost, dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu. Hlavní náplní práce bude komunikace s českými i britskými zákazníky a jejich celními agenty při zajištění celního odbavení zásilek. Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, obědy Kontakt: emailem.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na volek.jindrich@pandaeast.cz

Related Jobs
  • ČSAD Kyjov Logistics a.s.
    Hlavní pracovní poměr
    Kyjov

    Tato pozice představuje: plánování, zajišťování a disponování přeprav komunikace se zahraničními zákazníky zpracování cenových nabídek a zakázek péče o stálou klientelu a aktivní vyhledávání nových zákazníků zpra
  • Geis CZ s.r.o.
    Brno

    NÁPLŇ PRÁCE: dle objednávky zákazníka vychystat zboží pomocí scaneru vyhledat zboží připravit a zabalit objednávku zadat data do počítače a vytisknout štítek nakládka zboží, nebo dohled nad nakládkou zaskladnění zboží
  • StiBus, s.r.o.
    Trhové Sviny, Česko

    Minimálně středoškolské vzdělání Vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování Organizační schopnosti Znalost práce na PC Vysoká zodpovědnost a pracovní nasazení, samostatnost při řešení pracovních úkolů,