09/05/2021

Referent/referentka logistiky a servisu

Web Profil společnosti

MÍSTO VÝKONU PRÁCE
Libušina 526/101
Chválkovice
77900 Olomouc
okr. Olomouc

MZDOVÉ ROZPĚTÍ
od 22 000 Kč/měsíc

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH
Pracovní poměr – plný úvazek
POČET HODIN TÝDNĚ
40
SMĚNNOST
Jednosměnný provoz

POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI
– SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou
– znalost práce s PC – Word, Excel, Internet
– zkušenosti s vydáváním faktur, příjemek, dodacích listů apod.
– ochota vzdělávat se a učit se novým věcem,
– práce samostatně i v kolektivu.
– komunikativní, spolehlivý, organizační a samostatný typ člověka
– výhodou znalost programu Helios
– základy vedení skladové evidence
– flexibilita – odolnost vůči stresu
– vysoké pracovní nasazení
– dobré komunikační schopnosti

Náplň práce:
– vyřizování reklamačních stížností, vedení příslušné dokumentace
– tvorba dodacích listů, příjemek, výdejek, převodek
– komunikace s řetězci ohledně reklamace zboží
– fakturace na náhradní díly a opravy zboží, dopravy
– evidence náhradních dílů
– zabezpečení servisu zákazníkům dodaných kol a fitness strojů

Zaměstnanecké výhody: – firemní mobilní telefon

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na marketa.sebelova@olpran.cz