18/05/2021

Skladník

Web Profil společnosti

Geis CZ s.r.o.,Zemská 211/I 337 01 Ejpovice Česká republika

Job Summary

  • Profession: průkaz VZV
  • Recruiter: Iveta Rozprýmová

NÁPLŇ PRÁCE:
zajištění vykládek a nakládek kamionů pomocí VZV
skenování čárových kódů
příjem/výdej zásilek na/ze skladu
spolupráce s dispečinkem a rozvozovými řidiči
třídění zásilek dle PSČ
úklid skladu
evidence vratných obalů
úklid prostorů skladu
dvousměnný (s možností rozšíření na třísměnný) provoz
pracujeme PO – PÁ, víkendy volné
POŽADUJEME:
ochota pracovat ve dvousměnném režimu
zkušenosti z podobné pozice
průkaz VZV, případně umíme obnovit propadlý průkaz
základní znalost práce na PC
čistý rejstřík trestů
NABÍZÍME:
zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
možnost seberealizace, kariérní postup
zajímavou a odpovědnou práci
firemní jazykové kurzy
5 týdnů dovolené
zapojení do zvýhodněného programu volání s O2 i pro rodinné příslušníky
pěkné pracovní prostředí, dobrý kolektiv
firemní akce, dárkové balíčky a jiné akce pro zaměstnance
kartu Multisport za velmi výhodných podmínek
slavíme i životní a pracovní jubilea
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iveta.rozprymova@geis.cz

Related Jobs
  • ČSAD Kyjov Logistics a.s.
    Hlavní pracovní poměr
    Kyjov

    Tato pozice představuje: plánování, zajišťování a disponování přeprav komunikace se zahraničními zákazníky zpracování cenových nabídek a zakázek péče o stálou klientelu a aktivní vyhledávání nových zákazníků zpra
  • ČSAD Uherské Hradiště a.s.
    Hlavní pracovní poměr
    Pohořelice, Česko

    KOHO HLEDÁME: zaměstnance, kteří se nebojí samostatné práce zaměstnance, kteří pracují pečlivě a spolehlivě zaměstnance s průkazem VZV, praxe s retrakem vítána, není ale podmínkou zaměstnance, kteří jsou ochotní pracovat v
  • United Buses s.r.o.
    Hlavní pracovní poměr
    Tábor

    Společnost UNITED BUSES s.r.o. nabízí pracovní pozice řidiče/řidičky autobusů z Českých Budějovic, Dačic a Brna. Požadujeme zdravotní způsobilost čistý trestní rejstřík odpovědnost seriozní jednání flexibili