24/07/2021

ŘIDIČ/-KA sk. C

Web Profil společnosti

Geis CZ s.r.o.,Zemská 211/I 337 01 Ejpovice Česká republika

Job Summary

  • Profession: Profesní průkaz
  • Specialty: Řidičský průkaz C
  • Recruiter: Iveta Rozprýmová

NÁPLŇ PRÁCE:
doručení a vyzvednutí paletových zásilek u klientů
koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem
manipulace s nízkozdvižným vozíkem
nakládka a vykládka zboží z auta
komunikace se zákazníky
spolupráce se skladem a dispečinkem
OČEKÁVÁME:
podmínkou je řidičský průkaz sk. C s profesním průkazem
dobrý zdravotní stav
flexibilitu a spolehlivost
trestní bezúhonnost
NABÍZÍME:
nabízíme pravidelný pracovní režim s každodenním návratem na depo v Rousínově u Vyškova
jsme dobrý tým a pracujeme v novém a pěkném prostředí
můžete očekávat lidský a férový přístup, přátelskou atmosféru
nabízíme 5 dní dovolené navíc, tedy 25 dní celkem
vyplácíme roční odměny
nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou
zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
nabízíme pracovní dobu pondělí až pátek, volné víkendy
máme moderní vozový park
pořádáme firemní a pobočkové akce
vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
poskytujeme další zaměstnanecké benefity např. Multisport karta, vitamínové balíčky, atd.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš aktuální životopis.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iveta.rozprymova@geis.cz