09/05/2021

ŘIDIČ/-KA skupiny B – paletová přeprava

Web Profil společnosti

Geis CZ s.r.o.,Zemská 211/I 337 01 Ejpovice Česká republika

Job Summary

  • Specialty: Řidičský průkaz B
  • Recruiter: Iveta Rozprýmová

NÁPLŇ PRÁCE:
zajištění rozvozu a svozu kusových PALETOVÝCH zásilek (cca 15 – 20 zastávek)
jízda dodávkovým autem v JIHOMORAVSKÉM kraji (ráno lokalita Brno město, Brno venkov a blízké okolí)
koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem
komunikace se zákazníky
spolupráce se skladem a dispečinkem
pracovní doba PO – PÁ cca od 7:00 do 16:00 (možnost přizpůsobit)
OČEKÁVÁME:
možnost nástupu IHNED!
zkušenosti s rozvozem, ideálně s paletovou přepravou – PODMÍNKOU !
trestní bezúhonnost, dochvilnost
spolehlivost, slušné chování
NABÍZÍME:
nabízíme pravidelný pracovní režim s každodenním návratem na depo
spolehlivý tým
benefity velké společnosti (25 dní dovolené, multisport karta, benefit poukázky, volání s O2….)
pracovní smlouva na dobu neurčitou
bonusy, roční odměny

Pracujeme od pondělí do pátku, víkendy jsou volné!
Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš živopis.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iveta.rozprymova@geis.cz