11/05/2021

Řidič/-ka

Web Profil společnosti

Geis CZ s.r.o.,Zemská 211/I 337 01 Ejpovice Česká republika

Job Summary

  • Specialty: Řidičský průkaz CE
  • Recruiter: Martina Bláhová

Popis pozice:
přepravy zboží v rámci CZ
dohled na nakládku a vykládku zboží
vedení dokumentace
pracovní doba: PO-PÁ (volné víkendy)
každodenní návrat na depo
Požadujeme, ale dokážeme zajistit:
řidičský průkaz sk. C+E a profesní průkaz
platné psychotesty
Nabízíme:
úhrada řidičského průkazu skupiny C+E a profesního průkazu
hradíme veškerá školení potřebná k výkonu profese
pracovní smlouva na dobu neurčitou
peníze na účet vždy a včas
5 týdnů dovolené
výhodné volání pro rodinu a blízké s O2
Multisport karta
poukázky na kulturu, sport a zdraví
vitamínové balíčky
odměny za životní a pracovní jubilea
moderní vozový park – vozidla značky Mercedes a MAN
firemní akce – celofiremní večírek, pobočkové akce
předem plánované směny
osobní přístup

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na martina.blahova@geis.cz