27/07/2021

ZKUŠENÝ/Á RETRAKÁŘ/-KA – Brno – Tuřany – DENNÍ SMĚNY

Web Profil společnosti

Geis CZ s.r.o.,Zemská 211/I 337 01 Ejpovice Česká republika

Job Summary

  • Recruiter: Iveta Rozprýmová

NÁPLŇ PRÁCE:
manipulace se zbožím pomocí retraku a další manipulační techniky
zaskladňování nového zboží, vyskladňování zboží na expedici – dle skladového systému
práce s ručním skenerem
komunikace s kolegy a vedoucím
CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
nástup na směnu mezi 6:00 a 9:00
tzv. “selský” rozum, logické uvažování
prokazatelné zkušenosti s řízením retraku
proaktivní přístup, týmový hráč
CO MŮŽEME NABÍDNOU MY?
dobrý kolektiv a vedení – vše je u nás o domluvě
hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
pravidelný příjem – mzda v daný termín na účtu
25 dní dovolené za rok
příspěvky na kulturu, sport a zdraví
možnost využití Multisport karty
levné volání s O2 i pro rodinu a blízké
firemní a pobočkové akce
roční odměny
vitamínové balíčky….

Pracujeme pouze v pracovních dnech – víkendy volné.
Možnost nástupu je ihned, nebo dohodou.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iveta.rozprymova@geis.cz