24/07/2021

TEAMLEADER/-KA pro logistický projekt

Web Profil společnosti

Geis CZ s.r.o.,Zemská 211/I 337 01 Ejpovice Česká republika

Job Summary

  • Recruiter: Iveta Rozprýmová

NÁPLŇ PRÁCE:
odpovědnost za controllingové oddělení
vedení cca 30ti členného týmu
rozdělování úkolů a následná kontrola
dohledávání chyb a zajištění nápravy
práce v interním systému
každodení práce s PC
POŽADUJEME:
praxi s vedením týmu zaměstanců
znalost práce na PC
ochotu pracovat ve směnnosti (6:00 – 14:30, 13:30 – 22:00)
spolehlivost, důslednost
NABÍZÍME:
hlavní pracovní poměr s nástupem ihned
25 dní dovolené
zapojení do zvýhodněného programu tarifu s O2 i pro rodinné příslušníky
firemní oblečení
vyplácíme roční odměny
nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
poskytujeme další zaměstnanecké benefity např. Multisport karta, vitamínové balíčky, atd.
Možnost nástupu ihned, nebo dle domluvy.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iveta.rozprymova@geis.cz