24/07/2021

SKLADOVÝ MANIPULANT/-KA – E-SHOP – NOČNÍ SMĚNA!

Web Profil společnosti

Geis CZ s.r.o.,Zemská 211/I 337 01 Ejpovice Česká republika

Job Summary

  • Profession: průkaz VZV
  • Recruiter: Iveta Rozprýmová

NÁPLŇ PRÁCE:
dle objednávky zákazníka vychystat zboží
pomocí scaneru vyhledat zboží
připravit a zabalit objednávku
zadat data do počítače a vytisknout štítek
nakládka zboží, nebo dohled nad nakládkou
zaskladnění zboží pomocí skeneru
začátek směny 22:00 – 24:00
POŽADUJEME:
ochotu pracovat v noční směně
manuální zručnost
zkušenosti s VZV, výhodou
předchozí praxe se scanerem, výhodou
základní zkušenosti s prací na PC
spolehlivost, důslednost, dochvilnost
NABÍZÍME:
hlavní pracovní poměr s nástupem ihned
25 dní dovolené
firemní oblečení
vyplácíme roční odměny
nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
poskytujeme další zaměstnanecké benefity např. Multisport karta, vitamínové balíčky, atd.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iveta.rozprymova@geis.cz