18/05/2021

Řidič VKD

Web Profil společnosti

Job Summary

  • Specialty: Řidičský průkaz CE

KOHO HLEDÁME:
zaměstnance s řidičským průkazem sk. C+E (v případě C, možnost rozšíření na E)
zaměstnance s profesním průkazem
zaměstnance zdravotně způsobilé
zaměstnance s praxí v oboru i bez praxe
zaměstnance se samostatností v práci
jízda po České republice, případně Slovensku
jízda tahači MAN Euro 6
CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?
řízení vozidla
dohled nad nakládkou a vykládkou
odpovědnost za náklad
komunikace a vyřizování dokladů s dispečinkem a obchodním oddělením
včasné odevzdávání dokladů
CO NABÍZÍME:
garantovaný termín výplat
průměrný příjem ve výši 30 000,- Kč
kvalitní finanční ohodnocení jenom přes výplatní pásku
atraktivní zaměstnanecké benefity
zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bonusy
zázemí silné a stabilní společnosti

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na iva.jelinkova@csaduh.cz

Related Jobs
  • Geis CZ s.r.o.
    Hlavní pracovní poměr
    Rousínov

    NÁPLŇ PRÁCE: doručení a vyzvednutí paletových zásilek u klientů koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem manipulace s nízkozdvižným vozíkem nakládka a vykládka zboží z auta komunikace se zákazníky spolupráce se sk
    Brno

    NÁPLŇ PRÁCE: odpovědnost za controllingové oddělení vedení cca 30ti členného týmu rozdělování úkolů a následná kontrola dohledávání chyb a zajištění nápravy práce v interním systému každodení práce s PC POŽADUJE
  • Dopravní Podnik města Brna,a.s.
    Brno

    POŽADUJEME: • věk od 21 let • řidičské oprávnění sk. D a průkaz profesní způsobilosti sk. D • ukončené základní vzdělání • výpis z evidenční karty řidiče včetně bodového hodnocení z místa vydání ŘP • čis