27/07/2021

ŘIDIČ I ŘIDIČKA AUTOBUSU

Profil společnosti

Job Summary

  • Profession: Profesák na autobus
  • Specialty: Řidičský průkaz sk.D

Nabízíme
Zaměstnání v perspektivní společnosti
Jízdní výhody a další zaměstnanecké benefity
Pomůžeme Vám získat řidičský průkaz skupiny D
Odpovídající finanční ohodnocení

Požadujeme
ŘP sk. D
Profesní osvědčení včetně platných školení
Zdravotní způsobilost (dopravně psychologické vyšetření)

Pracovní náplň
Jedná se o práci řidiče autobusu v pravidelné linkové dopravě – příjemné odbavování cestujících, bezpečná a včasná přeprava osob v rámci Integrovaného dopravního systému v Jihomoravském Kraji.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 734 432 294, nebo emailem na csad@csadkyjov.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na csad@csadkyjov.cz