• Pá. Srp 19th, 2022
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Telčské parní léto 2022

7 srpna @ 13:30 - 18:30 UTC+2

jízda parního vlaku po trase Telč – Třešť – Kostelec u Jihlavy a zpět

Jízdné do 20 km:

  • děti 6 až 10 let 40 Kč,
  • ostatní 80 Kč,
  • ZTP a ZTP/P zdarma.

Jízdné nad 20 km:

  • děti 6 až 10 let 50 Kč,
  • ostatní 100 Kč,
  • ZTP a ZTP/P zdarma.

Jízdní řád vlaku (neděle 7. srpna 2022)

Telč    Odjezd: 13:40 Příjezd 18:24
Mysliboř Odjezd 13:51 Odjezd 18:15
Sedlejov Odjezd 14:01 Odjezd 18:07
Hodice Odjezd 14:16 Odjezd 17:52
Třešť město Odjezd 14:22 Odjezd 17:46
Třešť Příjezd 14:27 Odjezd 17:40
  Odjezd 15:20 Příjezd 16:33
Jezdovice Odjezd 15:26 Odjezd 16:25
Salavice Odjezd 15:31 Odjezd 16:21
Kostelec u Jihlavy  masna Odjezd 15:37 Odjezd 16:13
Kostelec u Jihlavy Příjezd 15:40 Odjezd 16:10