• 04/07/2022 02:29
Načítám Akce

« Všechny Akce

Mezinárodní strojírenský veletrh

4 října @ 09:00 - 7 října @ 18:00 UTC+1

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 600 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 50 % vystavovatelů a 16 % návštěvníků.

Návštěvnost je vysoce odborná, téměř osmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.

Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektro- technického průmyslu. Nosným oborem je tradičně obrábění a tváření.

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. Mezi další zvýrazněná témata patří cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.

MSV je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přes 260 novinářů. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program složený z odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Podrobnosti

Zahájení:
4 října @ 09:00 UTC+1
Ukončení:
7 října @ 18:00 UTC+1
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,
Webová stránka:
https://www.bvv.cz/msv/

Pořadatel

Výstaviště Brno
View Pořadatel Website

Místo konání

Veletrhy Brno
Výstaviště 405/1
Brno, Jihomoravský kraj 60300 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website